Co je E.ON Beach Junior Cup?

beach3

Novinkou platformy E.ON Rodinný fotbálek pro rok 2016 je turnaj v plážové kopané pro kategorii U9. Hrát se bude ve čtyřech městech v energeticky úsporných E.ON Beach Arenách.

Turnaj s názvem E.ON Beach Junior Cup se odehraje v dubnu systémem kvalifikací v Pelhřimově, Brně, Českých Budějovicích a Praze. „V roce 2015 jsme uspořádali šest dílčích turnajů, ve kterých jsme testovali věkové kategorie, herní systém i celkové pojetí spojení E.ON Rodinného fotbálku a plážové kopané,“ říká Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Oficiální název E.ON Beach Junior Cup zahrnuje propojení dílčích projektů platformy E.ON Rodinný fotbálek. „Zúčastnění se mohou dále s námi zapojit do letní E.ON Fotbalové školy a také je v kategorii U10 čeká účast na tradičním E.ON Junior Cupu,“ dodává Pagač.

E.ON Beach Junior Cup se v roce 2016 odehraje 3. dubna v Brně, 9. dubna v Českých Budějovicích, 10. dubna v Pelhřimově a 16. dubna v Praze. Hrát se bude v energeticky úsporných halách. Do každého turnaje zasáhne maximálně 10 týmů. Postup do Velkého finále, které se uskuteční 3. prosince, postoupí dva nejlepší. Velké finále se odehraje v Pelhřimově.

„Hrát se bude systémem 4+1. Další podrobnosti ještě ladíme. V současné době také diskutujeme s partnery o cenách. Se společností Puma jednáme o hlavní ceně, kterou by mohlo být zavádění reprezentantů na vybrané utkání,“ odtajňuje dále novinky Pagač. Přihlašování do turnaje probíhá prostřednictvím formuláře na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz.

Zavřít menu